Nie masz wtyczki Macromedia Flash Player
O firmie
Oferta
Aktualności
Sponsoring
Wyroby
Kontakt
Shark - hurtownia stali - ofirmie.jpg
Nasze wyroby
Drukuj Napisz e-mail
PIECE NADMUCHOWE:

Nasza firma produkuje piece nadmuchowe, które mają zastosowanie m.in. w  takich pomieszczeniach jak: hale, warsztaty, stolarnie, garaże, magazyny, suszarnie, tartaki, myjnie samochodowe, namioty, kościoły itp. Nasze piece różnią się wielkością i wydajnością w zależności od potrzeb odbiorcy. Mniejsze piece np. dzięki swej małej wadze i dodatkowym uchwytom mogą być w razie potrzeby przenoszone w różne miejsca. Największe piece z naszego asortymentu świetnie sprawdzają się np. w suszarniach, w których wymagana jest wysoka temperatura i wydajność.

Dzięki zastosowaniu pieca nadmuchowego oszczędza się wydatki na opał. Paliwem może być m.in.: drewno, odpady drewna, wióry, trociny, węgiel i inne. Ogrzane powietrze  wydmuchiwane jest przez optymalnie dobrany wentylator. Dla wygody obsługi pieca możemy zamontować sterownik, który utrzymuje zadane mu parametry i dzięki temu utrzymywana jest stała temperatura.

Piece wyłożone są cegłą szamotową i posiadają termometr. Wymiary pieców, otworów zasypowych i wylotów powietrza są różne w zależności od potrzeb klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem naszego pieca, prosimy o kontakt:

Dariusz Putyra SHARK,

tel.kom. 602-520-787

e-mail: biuro@shark-stal.pl


Poniżej przykładowe zdjęcia pieców:2.a.jpg

3.a.JPG
3.a
3.b.JPG
3.b
1.JPG

5.a.jpg
5.a
5.b.jpg
5.b
PB031376.JPG
rury
PB031361.JPG

1.b.JPG
1.b
P9250920.JPG

1 (3).JPG

1 (6).JPG

1 (5).JPG

nowy1.JPG

nowy2.JPG

Stworzone przez infomarket.pl
informacje o firmie oferta zapytanie ofertowe sponsoring nasze wyroby kontakt